Pioneers in the industry, we offer bamboo roller blinds from India.
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Suitable For | Window |
| Material | Bamboo |
| Color | Beige |
| Shape | Vertical |
| Connection Type | Threaded |
| Width | 123 cm |
| Height | 214 cm |
| Weight | 3.435 kg |
Minimum order quantity: 1 sq ft
Tarun Chakraborty (Owner)
Chakrabarti Handicrafts
Ward No.-8, Indra Nagar, Near Old Kali Bari
Nandannagar, Agartala - 799006, West Tripura, Tripura, India